RASPORED

27.-30.3.2017. 10-16h

KLAUNSKA PLATFORMA: PROSTOR, BOJE I PREDMETI

voditeljica: Lee Delong

KUC Travno

________________________________________________________

20.3.2017. 10h

IGLICA

Vrbovec

________________________________________________________

7.3.2017. 10h

MALA VJEŠTICA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

26.2.2017. 17h

CIRKUSKO UČILIŠTE – radionice

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

25. i 26.2. 13h

VITA MIN SHOW

Samoborski fašnik

________________________________________________________

11.2.2017. 17h

CRNA PETRA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

_______________________________________________________

14.1.2017. 17h

IGLICA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

8. i 9.1.2017. 17h

CIRKUSKO UČILIŠTE – radionice

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

28. i 29.12.2016.

EXPLOSIONS IN THE SKY

Carnival Calabar, Nigerija

________________________________________________________

15.12.2016. 18h

MOTKO I VITA MIN

Rovinjsko selo, Dom

________________________________________________________

6.12.2016. 16 i 18h

CRNA PETRA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

__________________________________________________________

3.12.2016. 16 i 18h

CRNA PETRA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

_________________________________________________________

30.11.2016. 9:30 i 11h

IGLICA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

_________________________________________________________

29.11.2016. 10h

CRNA PETRA

Kristalna kocka vedrine, Sisak

__________________________________________________________

26.11.2016. 11h

CRNA PETRA

Dom kulture Komiža, Otok Vis

____________________________________________________________

23.11.2016. 9:30h

IGLICA

Kino Slunj, Slunj

__________________________________________________________

22.11.2016. 10:30h

SNJEŽNA KRALJICA

OŠ Dobrinj, Otok Krk

___________________________________________________________

19.11.2016. 20h

KLAUNSKI CABARET

Mala scena – Zmajevo gnijezdo, Medveščak 2

_____________________________________________________________

18.11.2016. 22h

KLAUNSKI CABARET

Mala scena – Zmajevo gnijezdo, Medveščak 2

_____________________________________________________________

18.11.2016. 12h

CRNA PETRA

Mala scena – Zmajevo gnijezdo, Medveščak 2

______________________________________________________________

17.11.2016. 20h PREMIJERA!!!!

KLAUNSKI CABARET

Mala scena – Zmajevo gnijezdo, Medveščak 2

______________________________________________________________

31.10.2016. 18h

MALA VJEŠTICA

Gostovanje u Donjem Miholjcu

  • za djecu (4-10 godina)

_______________________________________________________________

29.10.2016. 22h

TRICYCLE TRAUMA – performans na lancima i na štulama

  • u sklopu Bestiaruma

Pogon Jedinstvo, Trnjanski nasip bb

_________________________________________________________________

15.10.2016. 17h

CRNA PETRA

Medveščak 2

__________________________________________________________

1.10.2016. 17h

CRNA PETRA

  • u suradnji s Malom scenom

Medveščak 2

__________________________________________________________

28.9.2016. 19h

CRNA PETRA – premijera

  • u suradnji s Malom scenom

Medveščak 2, Zagreb

_______________________________________________________________

15.9.2016. 19.30

SNJEŽNA KRALJICA

  • u sklopu 49. PIF-a

Cvjetni trg, Zagreb

____________________________________________________________

24.8.2016.

KALEIDOSKOP

ŠPANCIRFEST, Varaždin

____________________________________________________________

16.8.2016.

KALEIDOSKOP

VUF, Virovitica

_____________________________________________________________

15.8.2016.

VITA MIN SHOW

VUF, Virovitica

______________________________________________________________

27.7.2016.

RADIONICA SVILE

ULIČNA PREDSTAVA

HODANJE NA ŠTULAMA

  • u sklopu ljetnog festivala u Žepču

Žepče, BiH

______________________________________________________________

9.7.2016. 21h

HODANJE NA ŠTULAMA ZA OTVARANJA BIHAĆKOG KULTURNOG LJETA

Bihać, BiH

______________________________________________________________

8.7.2016. 21h

KALEIDOSKOP

Vodice

______________________________________________________________
25.6.2016. 22h

VATRENI SPEKTAKL

Opatija, Festival vatrometa

______________________________________________________________

12.6.2016. 12h

MALA VJEŠTICA

Oglulin, Festival bajki

    • za djecu (4-10 godina)
    • predstava je nastala u koprodukciji s Kazalištem Mala scena iz Zagreb

_______________________________________________________________

3.6.2016., 18h

CIRKUS VRTIĆUS

KC VATROSLAV LISINSKI

*u suradnji s Večernjim listom, Matejom Meštrovićem, Gradom Zagrebom, Vrtićima Jarun, Jabuka, Krijesnica, Iskrica i Leptir, i Crvenim nosevima

________________________________________________________________
20.5.2016.  18h i 20h

VATRENI SPEKTAKL

Vinkovci

    • u sklopu manifestacije Rimski dani

_______________________________________________________________

7.5.2016. 19.40

TRICYCLE TRAUMA: BLOODY EAGLE

Savski nasip, kod Močvare,

    • u sklopu Trnjanskih krijesova

______________________________________________________________
5.5.2016. 10h

MALA SCENA, Medveščak 2

IGLICA

    • za djecu (4-10 godina)
      • predstava je nastala u koprodukciji s Kazalištem Mala scena iz Zagreb

_______________________________________________________________
26. i 27.4.2016. 11h i 14h

IGLICA

Festival “Little Ladies, Little Gents”, Ankara, Turska

    • za djecu (4-10 godina)
      • predstava je nastala u koprodukciji s Kazalištem Mala scena iz Zagreb

_______________________________________________________________
16.4.2016. 18h

MALA SCENA, Medveščak 2

IGLICA

        • za djecu (4-10 godina)
        • predstava je nastala u koprodukciji s Kazalištem Mala scena iz Zagreb

____________________________________________________________

19.3.2016. 17h

MALA SCENA, Medveščak 2

MALA VJEŠTICA

          • za djecu (4-10 godina)
        • predstava je nastala u koprodukciji s Kazalištem Mala scena iz Zagreba

________________________________________________________________

22.-27.2.2016.

KUC Travno

MAJSTORSKA RADIONICA KAZALIŠNOG KLAUNA S LEE DELONG

        • radionica se provodi s sklopu našeg projekta KLAUNSKA PLATFORMA 2016.

________________________________________________________________

18.-20.2.2016.

KUC Travno

RADIONICA ZRAČNIH AKROBACIJA S VLADIMIROM JEŽIĆEM


16.12.2016. 20h

Kazalište Gandusio, Rovinj

SLAVUJ

________________________________________________________________

26.-30.10.2015.

KUC Travno

RADIONICA KAZALIŠNE TEHNIKE BUFFONA S LEE DELONG

        • radionica se provodi s sklopu našeg projekta KLAUNSKA PLATFORMA 2015.

________________________________________________________________

13.9.2015. 20.30h

Samobor, Trg kralja Tomislava

KALEIDOSKOP

        • predstava se igra u sklopu festivala Cu’fus

________________________________________________________________

11.8.2015. 21h

Vis, otok Vis

SLAVUJ

        • predstava igra u sklopu festivala Skok u Vis

________________________________________________________________
10.8.2015. 18h

Vis, otok Vis

IGLICA

          • za djecu (4-10 godina)
          • predstava je nastala u koprodukciji s Kazalištem Mala scena iz Zagreba
        • predstava igra u sklopu festivala Skok u Vis

________________________________________________________________

1.7.2015. 22.30h

ŠIBENIK, Obala

KALEIDOSKOP

        • u sklopu 55. Međunarodnog dječjeg festivala

________________________________________________________________

27.6.2015.  19h

OPATIJA – FESTIVAL VATROMETA – šetnica

ANIMACIJA NA ŠTULAMA


27.6. 2015. 18-20h

KUTINA

ŽONGLERSKA RADIONICA ZA DJECU  (voditelj: Krešimir Fijačko)


29.6.2015. ŠIBENIK  20.30h – Trg Ivana Pavla II

55. MEĐUNARODNI DJEČJI FESTIVAL

ULIČNI CABARET «TRI STOLICE»


30.6.2015. ŠIBENIK

MEĐUNARODNI DJEČJI FESTIVAL

20.30h  ANONIMUS  (lokacija: stara gradska jezgra)

21:30h  VITA MIN SHOW   (lokacija: stara gradska jezgra)

22.30 NIKOL NIKOL (lokacija: Šibenska riva)


1.7.2015.  ŠIBENIK

55. MEĐUNARODNI DJEČJI FESTIVAL

21.00 MALA VJEŠTICA  (lokacija: ljetna pozornica)

22.30 KALEIDOSKOP KRIJESNICA:- PREMIJERA  (lokacija: Šibenska riva)


3.7.2015.   21h

ŠIBENIK, SOLARIS

VITA MIN SHOW


10.7.2015.   21h

ŠIBENIK, SOLARIS

VITA MIN SHOW


16.7.2015.  17.30-19h

INTERNACIONALNA AKROBATSKA KONVENCIJA 2015, JYVASKYLA, FINSKA

RADIONICA AKROBATSKE SVILE  (voditeljica: Iva Peter-Dragan)


24.7.2015.   21h

ŠIBENIK, SOLARIS

VITA MIN SHOW


31.7.2015.   21h

ŠIBENIK, SOLARIS

VITA MIN SHOW


3.-6.8.2015.  18.30-20.30h

SILBA

RADIONICA AKROBATSKE SVILE (voditeljica: Iva Peter-Dragan)


10.8.2015. 19h

VIS, FESTIVAL «SKOK U VIS»

IGLICA


11.8.2015. 21h

VIS, FESTIVAL «SKOK U VIS»

SLAVUJ