SCHEDULE

7.-14-7.2018.

SUN, SEA & WATERFALL ACRO FESTIVAL 

Skradin

_________________________________________________

4.-9.6.2018.

KLAUNSKA PLATFORMA 2018

LEE DELONG: THEATRE CLOWN

KUC Travno, Božidara Magovca 17, Zagreb

______________________________________________________

7.-14.5.2018.

KLAUNSKA PLATFORMA 2018

DAVID SHINER: TELLING STORIES THROUGH MOVEMENT AND CLOWNING

KUC Travno, Božidara Magovca 17, Zagreb

______________________________________________________

26.4.2018. 20h

JANGO EDWARDS: ZAGREB ZANNIES CLOWN CABARET

Mala Scena, Medveščak 2, Zagreb

______________________________________________________

22.4.2018. 11-14H

SVJETSKI DAN CIRKUSA – RADIONICE I PREDSTAVE

Trg Francuske Republike, Zagreb

______________________________________________________

13.4.2018.

LETEĆA REVIJA PETKA TRINAESTOG

KUC Travno, Božidara Magovca 17, Zagreb

______________________________________________________

12.3.2018. 20h

KLAUNSKI CABARET JANGA EDWARDSA: ZAGREB ZANNIES

Mala Scena, Medveščak 2, Zagreb

______________________________________________________

7.-12.3.2018.

KLAUNSKA PLATFORMA 2018: RADIONICA JANGA EDWARDSA & CLAUDIE CANTONE

KUC Travno, Božidara Magovca 17, Zagreb

_____________________________________________________

23.-25.2.2018.

ANTONIA KUZMANIĆ: RADIONICA KONTORZIJA

Cirkus Studio Triko, Ilica 150, Zagreb

______________________________________________________

8.-12.1.2017.

ABECEDA CIRKUSA

Mala Scena, Medveščak 2, Zagreb

______________________________________________________

29.12.2017.

CARNIVAL CALABAR

Calabar, Nigeria

______________________________________________________

1.-3.12.2017.

NIKOLINA MAJDAK I IVA PETER-DRAGAN: RADIONICA KLAUNSKIH I KOMIČKIH TEHNIKA

DZIU Medika, Pierottijeva 11, zagreb

______________________________________________________

16.9.2017.

VITA MIN SHOW

Pregrada

______________________________________________________

16.9.2017.

PUPPET INTERNATIONAL FESTIVAL

Zagreb

______________________________________________________

2.-3.9.2017.

CAROLINE ALVES & MIRO WALLNER: FLOW MOVEMENT WORKSHOP

KUC Travno, Božidara Magovca 17, Zagreb

______________________________________________________

28.6.-1.7.2017.

INTERNACIONALNA AKROBATSKA KONVENCIJA

Skradin

______________________________________________________

12. i 13.5.2017.

SKUPLJAČICE TAME

Kuc Travno, Božidara Magovca 17, Zagreb

______________________________________________________

27.-30.3.2017. 10-16h

KLAUNSKA PLATFORMA: PROSTOR, BOJE I PREDMETI

voditeljica: Lee Delong

KUC Travno

________________________________________________________

20.3.2017. 10h

IGLICA

Vrbovec

________________________________________________________

7.3.2017. 10h

MALA VJEŠTICA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

26.2.2017. 17h

CIRKUSKO UČILIŠTE – radionice

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

25. i 26.2. 13h

VITA MIN SHOW

Samoborski fašnik

________________________________________________________

11.2.2017. 17h

CRNA PETRA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

_______________________________________________________

14.1.2017. 17h

IGLICA

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

________________________________________________________

8. i 9.1.2017. 17h

CIRKUSKO UČILIŠTE – radionice

Zmajevo gnijezdo, Mala scena, Medveščak 2, Zagreb

27.6.2015.  19h OPATIJA – FESTIVAL VATROMETA – šetnica ANIMACIJA NA ŠTULAMA


27.6. 2015. 18-20h KUTINA ŽONGLERSKA RADIONICA ZA DJECU  (voditelj: Krešimir Fijačko)


29.6.2015. ŠIBENIK  20.30h – Trg Ivana Pavla II 55. MEĐUNARODNI DJEČJI FESTIVAL ULIČNI CABARET «TRI STOLICE»


30.6.2015. ŠIBENIK MEĐUNARODNI DJEČJI FESTIVAL 20.30h  ANONIMUS  (lokacija: stara gradska jezgra) 21:30h  VITA MIN SHOW   (lokacija: stara gradska jezgra) 22.30 NIKOL NIKOL (lokacija: Šibenska riva)


1.7.2015.  ŠIBENIK 55. MEĐUNARODNI DJEČJI FESTIVAL 21.00 MALA VJEŠTICA  (lokacija: ljetna pozornica) 22.30 KALEIDOSKOP KRIJESNICA:- PREMIJERA  (lokacija: Šibenska riva)


3.7.2015.   21h ŠIBENIK, SOLARIS VITA MIN SHOW


10.7.2015.   21h ŠIBENIK, SOLARIS VITA MIN SHOW


16.7.2015.  17.30-19h INTERNACIONALNA AKROBATSKA KONVENCIJA 2015, JYVASKYLA, FINSKA RADIONICA AKROBATSKE SVILE  (voditeljica: Iva Peter-Dragan)


24.7.2015.   21h ŠIBENIK, SOLARIS VITA MIN SHOW


31.7.2015.   21h ŠIBENIK, SOLARIS VITA MIN SHOW


3.-6.8.2015.  18.30-20.30h SILBA RADIONICA AKROBATSKE SVILE (voditeljica: Iva Peter-Dragan)


10.8.2015. 19h VIS, FESTIVAL «SKOK U VIS» IGLICA


11.8.2015. 21h VIS, FESTIVAL «SKOK U VIS» SLAVUJ